Kurs komputerowy & Kurs Word i EXCEL

Kurs komputerowy

Podstawy obsługi komputera

Zobacz kurs

Kurs obsługi internetu

Kurs podstaw obsługi internetu

Zobacz kurs

Kurs World 2013

Kurs Word 2013 od podstaw

Zobacz kurs

Kurs Excel 2019

Kurs Excel 2019 od podstaw

Zobacz kurs

Propozycja dla mieszkańców Warszawy, okolic i regionu. Temat: Kurs komputerowy Warszawa, szkolenia komputerowe Warszawa, kursy komputerowe Warszawa, kurs komputerowy dla seniorów Warszawa. Wszystko co jest potrzebne, by nauczyć się obsługi komputera od podstaw. Zobacz pełny opis kursu

Proponujemy podstawowy kurs komputerowy online, dostępny także na DVD, dzięki któremu osiągniesz sporą wiedzę praktyczną. Szkolenie to jest opracowane przez znawców i zawiera krótkie filmy instruktażowe. Szkolenie zostało przygotowane dla osób, które nie miały jeszcze styczności z komputerem, czyli tzw. całkiem "zielonych", dla seniorów, juniorów a także dla osób, które chcą powtórzyć sobie podstawowe zagadnienia. Dzięki temu poznasz jak działa komputer, jak poruszać się po Internecie, na co zwrócić uwagę jako użytkownik. Szkolenie jest znakomicie przygotowane, przejrzyste, czytelne łatwe w nawigacji. Cały opis i wprowadzenie zobaczysz na stronie głównej naszego serwisu. (Zobacz pełny opis kursu).

Oprócz proponowanego kursu zamieściliśmy dodatkowe szkolenia z pakietu MS OFFICE, które naszym zdaniem są najbardziej wskazane po odbyciu kursu podstawowego.

Pomocne tagi: kurs komputerowy Warszawa, kursy komputerowe Warszawa

Już teraz możesz zamówić kurs

Zamów kurs komputerowy

Poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności jest wskazane głównie po to, by nauczyć się wielu niezbędnych czynności wykorzystywanych na co dzień w pracy oraz w domu, wykorzystując do tego różnego rodzaju oprogramowanie. Idzie to w parze z rozwojem zawodowym. Proponujemy szkolenia dla firm   w znakomitej odsłonie. Zobacz i oceń!