Kurs podstaw obsługi komputera
Kurs podstaw obsługi internetu
Kurs Excel w zarządzaniu projektami
Kurs Analiza danych w Excelu dla początkujących
Kurs Excel 2019 od podstaw
Kurs Excel dla pracowników administracji
Kurs Excel dla pracowników biurowych
Kurs CRM w Excelu - zarządzanie bazą klientów
Kurs Efektywna praca w Excelu - porady i triki
Kurs Kokpity menedżerskie w Excelu - wizualizacja i analiza danych
Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania

Propozycja dla mieszkańców Warszawy, okolic i regionu. Temat: Kurs komputerowy Warszawa, szkolenia komputerowe Warszawa, kursy komputerowe Warszawa, kurs komputerowy dla seniorów Warszawa. Wszystko co jest potrzebne, by nauczyć się obsługi komputera od podstaw. 

Zobacz pełny opis kursu

Proponujemy podstawowy kurs komputerowy online, dostępny także na DVD, dzięki któremu osiągniesz sporą wiedzę praktyczną. Szkolenie to jest opracowane przez znawców i zawiera krótkie filmy instruktażowe. Szkolenie zostało przygotowane dla osób, które nie miały jeszcze styczności z komputerem, czyli tzw. całkiem "zielonych", dla seniorów, juniorów a także dla osób, które chcą powtórzyć sobie podstawowe zagadnienia. Dzięki temu poznasz jak działa komputer, jak poruszać się po Internecie, na co zwrócić uwagę jako użytkownik. Szkolenie jest znakomicie przygotowane, przejrzyste, czytelne łatwe w nawigacji. Cały opis i wprowadzenie zobaczysz na stronie głównej naszego serwisu. 

Oprócz proponowanego kursu zamieściliśmy dodatkowe szkolenia z pakietu MS OFFICE, które naszym zdaniem są najbardziej wskazane po odbyciu kursu podstawowego.

Znajomość obsługi komputera to dzisiaj nieodzowny element życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Właśnie z myślą o mieszkańcach Warszawy i okolicach proponujemy kurs komputerowy, który pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do swobodnej obsługi komputera.

Nasze szkolenia są skierowane zarówno do osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z komputerem, jak i do tych, którzy posiadają podstawową wiedzę, ale chcieliby ją poszerzyć i usystematyzować. Kursy są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy zapewnią nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności.

Podczas szkolenia uczestnicy poznają budowę komputera oraz podstawowe jego funkcje. Nauczą się korzystać z klawiatury i myszki, przeglądać strony internetowe oraz wyszukiwać informacje w sieci. Omówione zostaną również zagadnienia związane z bezpieczeństwem w Internecie, takie jak sposoby zabezpieczania danych i unikanie zagrożeń związanych z wirusami.

Kursy komputerowe dla seniorów to jedna z naszych specjalności, a jest ich wiele, za tak niewiele. Dostosowujemy szkolenia do potrzeb i możliwości osób starszych, uwzględniając indywidualne tempo nauki. Naszym celem jest, aby seniorzy czuli się pewnie w świecie komputerów i internetu oraz potrafili wykorzystać nowoczesne technologie do swoich potrzeb. To wszystko jest zawarte w szkoleniu online.

Szkolenia prowadzone online, i można wracać do danego tematu wielokrotnie. Dzięki temu każdy może wybrać dla siebie najwygodniejszą opcję nauki. Zapewniamy również elastyczny czas trwania kursu. Tu sam decydujesz ile czasu poświęcisz na naukę.

Kursy komputerowe to inwestycja w przyszłość. Dzięki zdobyciu wiedzy i umiejętności z zakresu obsługi komputera, uczestnicy będą mogli lepiej funkcjonować w codziennym życiu oraz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji i zdobycia nowych umiejętności!

Pomocne tagi: kurs komputerowy Warszawa, kursy komputerowe Warszawa

Już teraz możesz zamówić kurs

Zamów kurs komputerowy