Kategoria: Kurs komputerowy Odsłony: 3529

Znakomita propozycja dla mieszkańców Krakowa, okolic i regionu. Temat: Kurs komputerowy Kraków, szkolenia komputerowe Kraków, kursy komputerowe Kraków, kurs komputerowy dla seniorów Kraków. Wszystko co jest niezbędne, by nauczyć się obsługi komputera od podstaw.Zobacz pełny opis kursu

Proponujemy podstawowy kurs komputerowy online, dostępny także na DVD, dzięki któremu osiągniesz sporą wiedzę praktyczną. Szkolenie to jest opracowane przez znawców i zawiera krótkie filmy instruktażowe. Szkolenie zostało przygotowane dla osób, które nie miały jeszcze styczności z komputerem, czyli tzw. całkiem "zielonych", dla seniorów, juniorów a także dla osób, które chcą powtórzyć sobie podstawowe zagadnienia. Dzięki temu poznasz jak działa komputer, jak poruszać się po Internecie, na co zwrócić uwagę jako użytkownik. Szkolenie jest znakomicie przygotowane, przejrzyste, czytelne łatwe w nawigacji. Cały opis i wprowadzenie zobaczysz na stronie głównej naszego serwisu. (Zobacz pełny opis kursu)

Oprócz proponowanego kursu zamieściliśmy dodatkowe szkolenia z pakietu MS OFFICE, które naszym zdaniem są najbardziej wskazane po odbyciu kursu podstawowego.

Pomocne tagi: kurs komputerowy Kraków, kursy komputerowe Kraków

Już teraz możesz zamówić kurs

Zamów kurs komputerowy