Kategoria: Kurs komputerowy Odsłony: 2704

Idealna propozycja dla mieszkańców Katowic, okolic i regionu. Temat: Kurs komputerowy Katowice, szkolenia komputerowe Katowice, kursy komputerowe Katowice, kurs komputerowy dla seniorów Katowice. Wszystko co jest potrzebne, by nauka była efektywna.Zobacz pełny opis kursu

Polecamy rewelacyjne szkolenie komputerowe online, dostępne również na DVD, za pomocą którego osiągniesz dużą, konkretną wiedzę na temat z obsługą komputera. Szkolenie to jest przygotowane przez zawodowców i zawiera zwięzłe tutoriale instruktażowe. Kurs ten został przygotowane dla osób, które nie miały do tej pory styczności z komputerem, innymi słowy tzw. całkiem "zielonych", dla seniorów, juniorów jak i dla osób, które pragną powtórzyć sobie kluczowe zagadnienia z komputerami. Dzięki temu zrozumiesz w jaki sposób działa komputer, jak poruszać się po Internecie, na co zwrócić szczególną uwagę jako użytkownik. Kursy jest doskonale przygotowany, zrozumiały, czytelny i łatwy w nawigacji. Pełny opis i wprowadzenie zobaczysz na stronie frontowej naszej witryny. Zobacz pełny opis.

Oprócz oferowanego szkolenia zamieściliśmy dodatkowe produkty z pakietu MS OFFICE, które naszym zdaniem są najbardziej wskazane po przejściu szkolenia podstawowego.

Pomocne tagi: kurs komputerowy Katowice, kursy komputerowe Katowice

Już teraz możesz zamówić kurs

Zamów kurs komputerowy