Kategoria: Kurs komputerowy Odsłony: 3519

Propozycja specjalnie dla mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu, okolic i regionu. Temat: kurs komputerowy Gdańsk, kurs komputerowy Gdynia, kurs komputerowy Sopot. Wszystko co jest potrzebne, by nauczyć się obsługi komputera od podstaw. Zobacz pełny opis kursu

Polecamy bazowe, podstawowe szkolenie komputerowe online, dostępne także na DVD, dzięki któremu dostaniesz niezwykle cenną wiedzę. Kurs ten stworzony został przez ekspertów i obejmuje krótkie i zwięzłe filmiki instruktażowe. Szkolenie zostało przygotowane dla osób, które nie miały jeszcze styczności z komputerem, innymi słowy dla tzw. kompletnie "zielonych", dla seniorów, osób młodszych oraz dla tych, które pragną powtórzyć sobie podstawowe zagadnienia w odniesieniu do komputera i Internetu. Dzięki temu szkoleniu poznasz jak działa komputer, w jaki sposób poruszać się po Internecie, na co zwrócić szczególną uwagę jako użytkownik. Szkolenie jest idealnie przygotowane, zrozumiałe, czytelne, łatwe w nawigacji. Kompletny opis i wprowadzenie zobaczysz na stronie głównej naszego serwisu. Zobacz pełny opis.

Oprócz oferowanego kursu zamieściliśmy dodatkowe produkty z pakietu MS OFFICE, które naszym zdaniem stanowią, w największym stopniu dodatek do kursu podstawowego. 

Pomocne tagi: kurs komputerowy Gdańsk, kurs komputerowy Gdynia, kurs komputerowy Sopot,

Już teraz możesz zamówić kurs

Zamów kurs komputerowy