Kurs Analiza danych w Excelu dla początkujących
Kurs Excel 2019 od podstaw
Kurs Excel dla pracowników administracji
Kurs Excel dla pracowników biurowych
Kurs Excel w Twojej firmie - praktyczne zastosowania
Kurs CRM w Excelu - zarządzanie bazą klientów
Kurs Efektywna praca w Excelu - porady i triki
Kurs Excel w zarządzaniu projektami
Kurs podstaw obsługi internetu
Kurs podstaw obsługi komputera

Podstawowy kurs komputerowy! - Przygotowaliśmy dla Ciebie znakomity i przejrzysty, podstawowy kurs komputerowy online - dostępny także na DVD. Pamiętaj, że obsługa komputera, czy laptopa wcale nie jest trudna, a sama nauka obsługi komputera z naszym kursem jest niezwykle czytelna i przydatna dla każdego i w każdym wieku. Sprawdź nasze szkolenie i poznaj wiele praktycznych czynności związanych z jego obsługą. Kurs przeznaczony jest nie tylko dla "zielonych", ale także dla juniorów, seniorów i osób mających problem z wykonaniem prostych zadań oraz tych, którzy chcą powtórzyć sobie podstawowe funkcje działania komputera. Pamiętaj, że po ukończeniu tego kursu otrzymasz certyfikat, jeśli będziesz tylko jego uczestnikiem. To właśnie z tym kursem nauczysz nie tylko swoich rodziców, dziadków lub juniorów obsługi komputera, ale też sam przypomnisz sobie najistotniejsze elementy. Jeśli brakuje Ci czasu, by wyjaśnić najbliższym jak działa komputer, jak z niego korzystać i szukasz dobrego sposobu, by w przystępny sposób pokazać im obsługę, możliwości Internetu, a sam nie do końca radzisz sobie z tymi tematami, skorzystaj z naszej oferty.

Postawowy kurs komputerowy - Wstęp do zagadnienia! 

Podstawowy kurs komputerowy oraz nauka obsługi komputera to obecnie podstawa edukacji dla każdej osoby, niezależnie od wieku czy branży, w której pracuje. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wiele czasu marnujesz na nieefektywne przeszukiwanie Internetu, jak wiele problemów możesz rozwiązać samodzielnie, gdy tylko zrozumiesz, jak działa komputer? To tylko niektóre z powodów, dla których warto wziąć udział w podstawowym kursie komputerowym.

Zalety takiego szkolenia są nieocenione. Pierwszą z nich jest zwiększenie kompetencji informatycznych, co z pewnością zwiększy Twoją wartość na rynku pracy. Obecnie coraz więcej pracodawców wymaga od swoich pracowników znajomości podstaw obsługi komputera, w tym przede wszystkim pakietu MS Office. Dzięki zdobyciu podstawowej wiedzy z zakresu obsługi komputera, będziesz mógł wykonywać swoje zadania szybciej, efektywniej i z większą precyzją.

Kolejną zaletą kursu komputerowego jest usprawnienie codziennych czynności, takich jak przeglądanie internetu, wysyłanie e-maili czy korzystanie z różnego rodzaju programów. Dzięki zdobyciu podstawowej wiedzy, będziesz mógł wykorzystać potencjał komputera w pełni, bez zbędnego marnowania czasu.

Inną korzyścią z uczestnictwa w kursie jest także rozwijanie swojego hobby lub zainteresowań. Dzięki kursom komputerowym, będziesz miał możliwość zaznajomienia się z różnymi programami i narzędziami, które pozwolą Ci na rozwijanie swojej pasji, np. edycji zdjęć czy tworzenia muzyki.

Ostatnią, ale nie mniej ważną zaletą kursu komputerowego jest zwiększenie poczucia pewności siebie i niezależności. Zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu obsługi komputera pozwoli Ci na podejmowanie decyzji samodzielnie, bez konieczności korzystania z pomocy innych osób.

Podstawowy kurs komputerowy to inwestycja w siebie i swoją przyszłość. Zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu obsługi komputera może przynieść wiele korzyści, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Jeśli chcesz zwiększyć swoje kompetencje, usprawnić codzienne czynności i zwiększyć swoją niezależność, warto wziąć udział w kursie komputerowym już dziś!

Kurs, który Ci proponujemy podzielony jest na krótkie kilkuminutowe lekcje. Przekaz wizualny Wideo to  zdecydowanie lepsza forma nauki niż grube książki. W kursie zawarte są elementy nie tylko teoretyczne, lecz głównie omawiane są one praktycznie i na konkretnych przykładach, co jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Kupując podstawowy kurs komputerowy nie będziesz musiał nigdzie dojeżdżać, jak ma to miejsce w przypadku szkoleń stacjonarnych, co jest dużym plusem i oszczędnością. Tobie wystarczy tylko komputer lub laptop, na ekranie którego odtwarzane będą filmy z wyjaśnieniem lektora, który prowadzi to szkolenie. Wszystko tłumaczone jest niezwykle prostym i zrozumiałym językiem, tak by nawet zupełnie początkujący wiedział od czego zacząć.czytaj chmurkę

Kto prowadzi szkolenie? 

Nauka obsługi komputera w ustach autora szkolenia, jednocześnie lektora, profesjonalisty i serwisanta z ponad 10-letnim stażem, który od ponad 5 lat tworzy niezwykle popularne wideo-poradniki z obsługi oprogramowania i sprzętu komputerowego to najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Jest to niezwykle ważne w przypadku szkoleń dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z komputerem.

Czego nauczysz się na kursie?  

Proponowany, podstawowy kurs komputerowy online to niezwykły przewodnik, który wprowadzi Cię w świat komputerów i Internetu. Poznasz w nim podstawowe pojęcia związane z budową komputerów, otrzymasz wiedzę, której szukasz np. czym różnią się między sobą poszczególne urządzenia i czym jest system operacyjny. Poznasz najważniejsze elementy systemu Windows i jego funkcje oraz jak działa.

Nauczysz się tego co praktyczne min. obsługi myszki, klawiatury, wykonywania najważniejszych poleceń systemowych, poznasz funkcje systemu, organizacji plików oraz jak instalować i usuwać programy. Poznasz Internet i jak z niego korzystać, jak wyszukiwać informacje, korzystać z poczty elektronicznej email.

Kurs komputerowy na który Cię stać, a w nim:

 • jak zbudowany jest komputer,
 • jak podłączyć komputer do Internetu,
 • jak korzystać z Internetu,
 • jak poruszać się po systemie Windows,
 • jak korzystać z myszki i klawiatury,
 • jakie programy warto mieć na swoim komputerze,
 • jak wysyłać pocztę elektroniczną,
 • jak skonfigurować drukarkę, dyski przenośne i inne urządzenia,
 • jak rozwiązywać problemy sprzętowe i systemowe,
 • i wiele innych, cennych informacji.

Decydując się na zakup szkolenia:  kurs komputerowy

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smart fony.
 • Otrzymasz możliwość odtwarzania kursu na laptopie i PC
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia (W przypadku opcji online).
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać.
Zamów już teraz - sprawdź cenę!

 

Strony powiązane z tym serwisem  Kursy Lokalnie oraz Bloger lokalny